Wiadomości

Wiadomości

więcej o Studenci Koła Naukowego Europeistyki przygotowali zbiórkę dla zwierząt ze Schroniska prowadzonego przez KTOZ

Zaproszenie na konferencję pt.: "30 Years of German Unity – What’s Next?

Serdecznie zapraszamy do śledzenia kolejnego wydarzenia odbywającego się w ramach projektu rEUnify: A Comparative Study of National Perceptions regarding German Reunification (#rEUnify), w którym ISE reprezentuje dr hab. Kinga Anna Gajda. Instytut będzie również partnerem i współorganizatorem kwietniowego seminarium. Ponadto w prace projektowe zaangażowani są studenci ISE oraz uczniowie kursu z kulturoznawstwa Krakowskiego Młodzieżowego Towarzystwa Przyjaciół Nauk i Sztuk (KMTPNiS) prowadzonego przez prof. Gajdę.
więcej o Zaproszenie na konferencję pt.: "30 Years of German Unity – What’s Next?

więcej o Zapraszamy do udziału w tegorocznych Targach Pracy Online organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego!

więcej o Serdecznie zapraszamy na debatę studencką z cyklu „Europa dla Młodych” pt. „Rządy prawa: Polska i Unia Europejska na kursie kolizyjnym?”

więcej o Dyskusja panelowa: Populist Rebellion Against Europe? Contextualizing the current rule of law crisis in Poland in a European perspective