Wiadomości

Wiadomości

Trwa rekrutacja na studia <span lang='en'>Una Europa Joint Bachelor of European Studies</span>.  Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

BAES to unikalny, multidyscyplinarny program studiów licencjackich, organizowany wspólnie przez dziewięć europejskich uniwersytetów stowarzyszonych w Una Europa. Studia trwają trzy lata, prowadzone są w języku angielskim.
W ramach programu można studiować na dwóch lub trzech wybranych uczelniach konsorcjum, uzyskując po zakończeniu studiów wspólny dyplom.
więcej o Trwa rekrutacja na studia Una Europa Joint Bachelor of European Studies. Nie przegap możliwości - zapisy tylko do 1 kwietnia!

We wtorek, 27 lutego, mieliśmy przyjemność gościć w Instytucie Studiów Europejskich UJ prof. Emidio Diodato z Uniwersytetu w Perugii, specjalizującego się w naukach politycznych, który przedstawił wykład zatytułowany "Sport and Global Politics in a Shifting World Order".
więcej o Wykład gościnny prof. Emidio Diodato pt. "Sport and Global Politics in a Shifting World Order"
Relacja ze spotkania z ukraińską pisarką Kseną Tsyganchuk

Zachęcamy do obejrzenia relacji ze spotkania z ukraińską pisarką Ksena Tsyganchuk, którą mieliśmy przyjemność gościć wczoraj w Instytucie Studiów Europejskich UJ.
więcej o Relacja ze spotkania z ukraińską pisarką Kseną Tsyganchuk
PRAKTYKI STUDENCKIE / WOLONTARIAT w Europa Nostra Heritage Hub w Krakowie

Zapraszamy osoby, które interesują się dziedzictwem, dyplomacją kulturalną i/lub działaniami public relations do odbycia praktyki/wolontariatu w Europa Nostra Heritage Hub w Krakowie.
więcej o PRAKTYKI STUDENCKIE / WOLONTARIAT w Europa Nostra Heritage Hub w Krakowie
Zapraszamy do składania aplikacji do Szkoły Letniej Europaeum!

W tym roku uczestników gościć będzie University of St Andrews w Szkocji, w dniach 27-31 sierpnia 2024. Rekrutacja trwa do 2 kwietnia. Zapraszamy do udziału studentki/studentów studiów magisterskich lub doktoranckich.
więcej o Zapraszamy do składania aplikacji do Szkoły Letniej Europaeum!