Double degree z Uniwersytetem w Padwie – składanie aplikacji

Do dnia 29 września u Pani mgr Doroty Krętkowskiej w sekretariacie IE, można skadać aplikacje na udział w magisterskim programie double degree Kraków-Padwa.
więcej o Double degree z Uniwersytetem w Padwie – składanie aplikacji

Scholarships within Coimbra Group Scholarships Programme

Jagiellonian University is offering two scholarships within Coimbra Group Scholarships Programme.
więcej o Scholarships within Coimbra Group Scholarships Programme

13th National Selection Conference, European Youth Parliament

The European Youth Parliament, Poland is looking for Officials for the 13th National Selection Conference.
więcej o 13th National Selection Conference, European Youth Parliament

Kwestia uchodźców w kontekście wyzwań dla Unii Europejskiej

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania czasopisma Studia Migracyjne – Przegląd Polonijny, w którym znalazł się między innymi tekst Profesora Zdzisława Macha i dr Nataszy Styczyńskiej pt. "Kwestia uchodźców w kontekście wyzwań dla Unii Europejskiej".
więcej o Kwestia uchodźców w kontekście wyzwań dla Unii Europejskiej

Call for papers - Thematic issue of Sociológia / Slovak Sociological Review

Deadline for papers to the thematic issue of Sociológia / Slovak Sociological Review "Slovak EU Presidency in Times of Crisis" is 30 November 2016
więcej o Call for papers - Thematic issue of Sociológia / Slovak Sociological Review