Stypendia doktoranckie EUI we Florencji

European University Institute (EUI) we Florencji zaprasza do składania aplikacji na studia doktoranckie na rok akademicki 2024/2025.

EUI to renomowana międzynarodowa uczelnia prowadzące czteroletnie studia doktoranckie w obszarze nauk społecznych i politycznych, prawa, ekonomii oraz historii. Polska dysponuje co roku 10 miejscami dla nowych doktorantów. Zakwalifikowane osoby otrzymują stypendium przez cały okres trwania programu (1.602 euro/miesięcznie), same zaś studia na EUI są bezpłatne. Stypendyści są również objęci ubezpieczeniem medycznym oraz mogą korzystać z dodatkowych świadczeń dla członków rodziny (małżonka, dziecka).

Termin składania wniosków o przyjęcie na studia doktoranckie upływa 31 stycznia 2024 r. (rok akademicki 2024/2025).

Przewodnik dla kandydatów
Broszura informacyjna