Dla studentów

02.10.2015
29 września odbyło się uroczyste zakończenie projektu finansowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK Grupa Santander realizowanego we współpracy z Gimnazjum nr 2 w Jaworznie oraz Stowarzyszeniem Edukacja i Kultura dla Demokracji.
więcej o Zakończenie projektu Zdzisław Krudzielski jako architekt industrialnej i społecznej rzeczywistości jaworzańskiej

02.10.2015
Podczas konferencji uczniowie Gimnazjum nr 2 w Jaworznie, licealiści z VIII LO w Krakowie oraz studenci IE przedstawili wyniki swoich prawie rocznych badań na temat pozytywnych miejsc pamięci europejskiej.
więcej o Konferencja uczniowsko-studencka podsumowująca projekt Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskie

02.10.2015
więcej o Internship Opportunities at the Institute for Culture Diplomacy (Berlin; Fall 2015)

Gratulacje i podziękowania!!!

02.10.2015
Zorganizowana przez Komitet Organizacyjny w dniach 24-26.09 konferencja pt. „Europejskie narracje – Europa i Unia Europejska w XXI wieku jako przedmiot politycznych, społecznych i kulturowych konstrukcji" była wielkim sukcesem naukowym i organizacyjnym.
więcej o Gratulacje i podziękowania!!!

Decyzje Walnego Zjazdu Delegatów Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich

02.10.2015
Walny Zjazd Delegatów Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich, który odbył się 17 września 2015 we Wrocławiu dokonał wyboru naczelnych władz Towarzystwa. Członkiem Zarządu Głównego został dr hab. Dariusz Niedźwiedzki, Głównej Komisji Rewizyjnej dr Krzysztof Koźbiał, a Głównego Sądu Koleżeńskiego dr hab. Jacek Kołodziej
więcej o Decyzje Walnego Zjazdu Delegatów Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich