Dla studentów

„Europejski Tydzień Młodzieży – włącz się do gry!"

25.05.2015
Uczniowie klasy kompetencji międzykulturowej wzięli udział w projekcie „Europejski Tydzień Młodzieży – włącz się do gry!" realizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM.
więcej o „Europejski Tydzień Młodzieży – włącz się do gry!"

Po spotkaniu z p. Piotrem Firlusem

18.05.2015
18 maja odbyło się spotkanie z mgr Piotrem Firlusem – absolwentem IE.
więcej o Po spotkaniu z p. Piotrem Firlusem

Tylko do 25 maja trwa rekrutacja do Szkoły Letniej "Nauczanie o Holokauście"!

15.05.2015
TRWA REKRUTACJA DO X SZKOŁY LETNIEJ "NAUCZANIE O HOLOKAUŚCIE" - NA PAŃSTWA ZGŁOSZENIA CZEKAMY TYLKO DO 25 MAJA!
więcej o Tylko do 25 maja trwa rekrutacja do Szkoły Letniej "Nauczanie o Holokauście"!

Zaproszenie - DEBATE ON YOUTH BY YOUTH

14.05.2015
Ośrodek Debaty Międzynarodowej Kraków, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Centre for European Studies UJ zapraszają na debatę poświęconą kryzysowi na Ukrainie i jego percepcji wśród młodych europejczyków. Debata odbędzie się 18 maja o 18.00 w Artefakt Cafe na ul. Dajwór 3.
więcej o Zaproszenie - DEBATE ON YOUTH BY YOUTH

Konferencja „Hermeneutyka wobec kultury europejskiej. Kryzys jako wyzwanie"

12.05.2015
Katedra Filozofii Europejskiej zaprasza do udziału w konferencji zatytułowanej „Hermeneutyka wobec kultury europejskiej. Kryzys jako wyzwanie", która odbędzie się dnia 23 maja 2015 roku na Zamku w Przegorzałach w sali 1.12. W ramach konferencji planowany jest panel dyskusyjny, podczas którego podjęty zostanie problem kryzysu kultury europejskiej z perspektywy hermeneutycznej. Plan konferencji znajduje się w załączniku.
więcej o Konferencja „Hermeneutyka wobec kultury europejskiej. Kryzys jako wyzwanie"