Dla studentów

Aplikacja na międzynarodową konferencję „Security and Rights in Europe"

11.05.2015
Zapraszamy do aplikacji na międzynarodową konferencję organizowaną przez EUROPAEUM w Helsinkach pt. "Security and Rights in Europe: From Accords, the OSCE, to the Ukraine Crisis". Organizatorzy przewidują stypendia na udział w konferencji (koszty noclegu, udziału w konferencji i 100 euro na koszty podróży).
więcej o Aplikacja na międzynarodową konferencję „Security and Rights in Europe"

Pierwsze spotkanie z cyklu - spotkania z naszymi absolwentami

10.05.2015
18 maja o godzinie 11:00 w sali 1.22 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu spotkań z absolwentami IE. Tym razem gościem będzie mgr Piotr Firlus. Podczas spotkanie poruszone zostaną między innymi zagadnienia ścieżki kariery w administracji rządowe i innych możliwościach rozwoju zawodowego, w których można wykorzystać wiedzę związaną z mechanizmami integracji europejskiej.
więcej o Pierwsze spotkanie z cyklu - spotkania z naszymi absolwentami

Nabór aplikacji na Estoril Political Forum 22-24.06.2015 (Portugalia)

08.05.2015
Nabór aplikacji na Estoril Political Forum 22-24.06.2015 (Portugalia) - stypendia dla najlepszych studentów i doktorantów.
więcej o Nabór aplikacji na Estoril Political Forum 22-24.06.2015 (Portugalia)

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej International Youth Meeting 2014

08.05.2015
Dnia 2. maja 2015 w miejscowości Wapienne została uroczyście odsłonięta tablica upamiętniająca International Youth Meeting 2015 - Europe of Youth, Europe of Peace, podczas którego, z okazji 100-lecia rozpoczęcia I Wojny Światowej, młodzi ludzie z całej Europy napisali tzw. "Kartę Młodej Europy".
więcej o Odsłonięcie tablicy upamiętniającej International Youth Meeting 2014

06.05.2015
Informujemy, że nowy termin zgłaszania referatów mija 15 maja 2015 roku.
więcej o Przedłużenie terminu zgłaszania referatów na konferencję Nowe polskie prawo konsularne