Dla studentów

Dyżury w bibliotece

29.10.2012
Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące terminów funkcjonowania biblioteki w semestrze zimowym roku 2012/2013
więcej o Dyżury w bibliotece

Nowe harmonogramy studiów
I i II stopnia

11.10.2012
Poniżej znajdą Państwo uaktualnioną wersję harmonogramów zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2013 dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia (europeistyka, niemcoznawstwo oraz Holokaust i wiedza o totalitaryzmach)
więcej o Nowe harmonogramy studiów
I i II stopnia

Harmonogram dla doktorantów

15.10.2012
Poniżej znajdą Państwo harmonogram zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2012/2013 dla studentów III stopnia w Instytucie Europeistyki UJ, a także program studiów doktoranckich 2012/2013 (obowiązuje studentów I roku)
więcej o Harmonogram dla doktorantów

FASPE - możliwość wyjazdu do Nowego Jorku
i Berlina

10.10.2012
Wszyskich studentów Instytutu zachęcamy do zgłoszenia do wzięcia udziału w programie FASPE (Fellowships at Auschwitz for the Study of Professional Ethics) realizowanego pod auspicjami The Museum of Jewish Heritage w Nowym Yorku. W tym roku w ramach współpracy między FASPE a Centrum Badań Holokaustu UJ dwoje polskich studentów może dołączyć do grupy amerykańskich seminarzystów
więcej o FASPE - możliwość wyjazdu do Nowego Jorku
i Berlina

Utworzenie konsorcjum VNDREAM

09.10.2012
1 października 2012 r. odbyło się uroczyste podpisanie umowy o utworzeniu konsorcjum VNDREAM. Porozumienie to jest efektem intensywnej współpracy, a zarazem pierwszym krokiem do uruchomienia wspólnych studiów magisterskich pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim (WSMiP), Uniwersytetem w Peczu (Węgry), Uniwersytetem Mateja Bela w Banskiej Bystricy (Słowacja) oraz Uniwersytetem Masaryka w Brnie (Czechy)
więcej o Utworzenie konsorcjum VNDREAM