Dla studentów

47th UACES Annual Conference - potrzebni wolontariusze!

13.07.2017
Drodzy studenci i doktoranci! Instytut Europeistyki UJ poszukuje chętnych do pomocy przy obsłudze zagranicznych gości, którzy przyjadą do Krakowa w dn. 3-6 września 2017 na międzynarodową konferencję stowarzyszenia UACES.
więcej o 47th UACES Annual Conference - potrzebni wolontariusze!
english

12.10.2017
Miło nam poinformować, że trzy z naszych międzynarodowych, anglojęzycznych programów studiów magisterskich prowadzonych w Instytucie Europeistyki UJ, zostały wybrane w prestiżowym konkursie na finansowanie Erasmus Mundus Joint Master Degrees ogłoszonym przez Komisję Europejską.
więcej o Instytut Europeistyki UJ otrzymał finansowanie z Komisji Europejskiej na trzy programy konsorcyjnych studiów magisterskich - Erasmus Mundus Joint Master Degrees

Intensywny Program Euroculture 2017

10.07.2017
W dniach 25.06.-02.07. 2017 w Krakowie odbył się "Intensywny Program" będący częścią programu studiów magisterskich Erasmus Mundus MA in Euroculture.
więcej o Intensywny Program Euroculture 2017

„Efekt ESK. Jak konkurs na Europejską Stolicę Kultury zmienił polskie miasta”

10.07.2017
Nakładem wydawnictwa NOMOS ukazała się książka „Efekt ESK. Jak konkurs na Europejską Stolicę Kultury zmienił polskie miasta” autorstwa Pawła Kubickiego, Bożeny Gierat-Bieroń i Joanny Orzechowskiej Wacławskiej.
więcej o „Efekt ESK. Jak konkurs na Europejską Stolicę Kultury zmienił polskie miasta”

Spotkania podsumowujące projekt Odkrywcy dziedzictwa lokalnego

29.06.2017
Na spotkaniach podsumowujących uczniowie zaprezentowali trasę śladami materialnego i niematerialnego dziedzictwa lokalnego oraz opowiedzieli o swoim dziedzictwie lokalnym zaproszonym gościom. Mieli możliwość przedstawienia swojego plakatu naukowego.
więcej o Spotkania podsumowujące projekt Odkrywcy dziedzictwa lokalnego