Dla studentów

23.05.2017
Zaproszenie na konferencję "Migracje w przestrzeni społecznej współczesnej Polski i Europy – kontekst światowy", która odbędzie się w Krakowie, 29-30 maja 2017 roku
więcej o Konferencja "Migracje w przestrzeni społecznej współczesnej Polski i Europy – kontekst światowy"

Wolontariusze poszukiwani - Euroculture Intensive Programme

23.05.2017
Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się wolontariuszy zainteresowanych pomocą przy przeprowadzeniu Euroculture Intensive Programme (IP), który odbędzie się w dniach 25 czerwca - 1 lipca 2017 w Krakowie.
więcej o Wolontariusze poszukiwani - Euroculture Intensive Programme

Call for Volunteers - UACES Annual Conference 2017

22.05.2017
The organising team of the UACES Annual Conference 2017 which will take place on 3 – 6 of September 2017 is looking for volunteers
więcej o Call for Volunteers - UACES Annual Conference 2017

22.05.2017
Serdecznie zapraszamy na obrady 29 maja – Polska Akademia Umiejętności, ul Sławkowska 17; 30 maja – Urząd Miasta Krakowa, plac Wszystkich Świętych 3/4

Open Lecture on "Fear and the Nation State" by Prof. Alexandra Schwell

16.05.2017
The Institute of European Studies cordially invites students and faculty members to a guest lecture on "Fear and the Nation State" by Prof. Alexandra Schwell from the Institute for Cultural Analysis, Alpen-Adria-Universität Klagenfurt.
więcej o Open Lecture on "Fear and the Nation State" by Prof. Alexandra Schwell