Dla studentów

Szkoła letnia w Bańskiej Bystrzycy

01.04.2012
Zapraszamy studentów i doktorantów do wzięcia udziału w szkole letniej "Identities and Citizenship in Europe", która będzie miała miejsce w dniach 25 czerwca - 6 lipca 2012 r. w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja)
więcej o Szkoła letnia w Bańskiej Bystrzycy

Zaproszenie na spotkanie "Open Belarus"

28.03.2012
więcej o Zaproszenie na spotkanie "Open Belarus"

Biblioteka IE - semestr letni 2011/2012

27.03.2012
Informujemy, że w semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012 korzystać można z biblioteki IE - od poniedziałku do czwartku, a także w soboty zjazdowe.
więcej o Biblioteka IE - semestr letni 2011/2012

Zaproszenie do udziału w programie FASPE

14.03.2012
Centrum Badań Holokaustu zaprasza do wzięcia udziału w programie FASPE (Fellowships at Auschwitz for the Study of Professional Ethics) realizowanego pod auspicjami The Museum of Jewish Heritage w Nowym Yorku. W tym roku w ramach współpracy między FASPE a Centrum Badań Holokaustu UJ 4 polskich studentów może dołączyć do grupy amerykańskich seminarzystów.
więcej o Zaproszenie do udziału w programie FASPE

Zaproszenie na spotkanie z Rafałem Rudnickim -15 marca 2012 r.

13.03.2012
Koło Naukowe Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na spotkanie z Rafałem Rudnickim, Kierownikiem Wydziału Komunikacji i Informacji Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, które odbędzie się 15 marca 2012 r.
więcej o Zaproszenie na spotkanie z Rafałem Rudnickim -15 marca 2012 r.