konferencje

Relacja z konferencji The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe

Zakończyła się właśnie międzynarodowa konferencja zatytułowana The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe, podczas której, aby podzielić się swoimi przełomowymi wynikami badań, zebrali się eksperci z uniwersytetów, instytucji badawczych, instytucji kulturalnych i organizacji pozarządowych z krajów Europy Wschodniej (m.in. Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Polski - w tym reprezentanci kilku jednostek WSMiP UJ).

Konferencja to jedno z wydarzeń towarzyszących projektowi prof. Kingi Anny Gajdy pod tym samym tytułem, który realizowany jest ze środków Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją foto (zdjęcia autorstwa Moniki Simpson i Kingi Gajdy).

Zobacz video galerię

Podsumowanie konferencji The (non)commemoration of Heritage of Eastern Europe