W dniu 15 listopada o godz. 10 w sali 112 w Instytucie Europeistyki odbędzie się seminarium naukowe połączone z prezentacja wyników projektu naukowo-badawczego +100 Cal, finansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Europe for Citizens.

Projekt + 100 Cal, mający na celu opracowanie kalendarium I wojny światowej i realizowany w latach 2014-2016, jest dostępny na stronie internetowej: http://www.lagrandeguerrapiu100.it/en.

W seminarium wezmą udział: kierownik grantu - Prof. Gustavo Corni z Uniwersytetu w Trydencie, koordynator grantu w UJ - dr hab. Joanna Sondel-Cedarmas, mgr Wojciech Łysek (UJ), dr Emanuela Zilio z  WW1- dentro la Grande Guerra z Mediolanu oraz przedstawiciele uniwersytetów w Innsbrucku, Motepellier III Paul Valery i Trydencie.

Serdecznie zapraszamy!

Data opublikowania: 13.12.2015