Nagroda dla dra hab. Pawła Czubika za książkę "Prawo dostępu do konsula"

Dr hab. Paweł Czubik decyzją Kapituły Fundacji im. Profesora Manfreda Lachsa przy Polskiej Akademii Nauk odznaczony został w  grudniu 2012 r. Nagrodą I stopnia im. prof. Lachsa za książkę "Prawo dostępu do konsula" jako najlepszą książkę w zakresie prawa międzynarodowego publicznego wydaną w roku 2011. Wręczenie nagrody odbyło się 16 stycznia 2013 r. Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Jednocześnie przypominamy, że dr hab. Paweł Czubik oraz dr Krzysztof Kowalski (obaj z Instytutu Europeistyki UJ) w październiku 2012 r. na podstawie decyzji Kapituły Nagrody Rektora UJ "Pro arte docendi" wyróżnieni zostali na uroczystym posiedzeniu Senatu UJ jako laureaci tej nagrody. Wcześniej zaś (w czerwcu 2012 r.) Paweł Czubik wyróżniony został nagrodą II stopnia Prorektora ds. badań i współpracy międzynarodowej UJ za szczególne zaangażowanie w pracę naukową na uczelni.

Data opublikowania: 22.01.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Damek