KNE na międzynarodowym seminarium „Three Revolutions - Portraits of Ukraine”

W dniach 28 luty - 1 marca członkinie Koła Naukowego Europeistyki UJ uczestniczyły w międzynarodowym seminarium „Three Revolutions - Portraits of Ukraine”, które odbywało się w College of Europe - Natolin Campus w Warszawie. Podczas paneli eksperckich prelegenci omawiali wieloaspektowy kontekst rewolucji jakie miały miejsce na Ukrainie. W gronie zaproszonych gości znaleźli się m.in. były prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko, były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski oraz były Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Pat Cox. Członkinie KNE uczestniczyły również w wystawie zdjęć oraz w warsztatach dla studentów.

Dziękujemy Pani Iwonie Reichardt oraz redakcji New Eastern Europe za zaproszenie do udziału w wydarzeniu. Dziękujemy również naszym darczyńcom Fundacji Otwarty Dialog i Instytutowi Europeistyki UJ za dofinansowanie wyjazdu.

Data opublikowania: 07.03.2017
Osoba publikująca: Kinga Gajda