Projekt ‘Internal and external challenges to the European Union’

Z radością informujemy, że w Instytucie ruszył projekt zatytułowany ‘Internal and external challenges to the European Union’. Projekt uzyskał finansowanie ze środków Jean Monet Module (program ERASMUS + ) i będzie realizowany przez najbliższe 3 lata.

Kierownikiem projektu jest Prof. dr hab. Zdzisław Mach, a merytorycznym koordynatorem  Modułu dr Natasza Styczyńska.

W ramach projektu przeprowadzone będą dwa kursy w języku angielskim, otwarte dla wszystkich studentów UJ:

W semestrze zimowym: “Challenges to the European identity. The rebirth of nationalisms in Europe” (prof. Zdzisław Mach i dr Joanna Orzechowska-Wacławska)

W semestrze letnim: “Political challenges to the European Integration” (dr Natasza Styczyńska) a także  symulacje oraz warsztaty prowadzone w ramach tego przedmiotu przez mgr Marcina Zubka i mgr Macieja Stępkę. Projekt zakłada również publikację working papers oraz organizację międzynarodowych warsztatów.

Zapraszamy do zapisów w USOS !