Spotkanie organizacyjne dla studentów

Szanowni Państwo,

Dzień 1 października 2018 r. jest dniem wolnym od zajęć. W tym dniu odbywa się uroczysta Inauguracja Roku akademickiego 2018/2019.

Spotkanie organizacyjne dla studentów I roku (I stopnia) na kierunku studia europejskie odbędzie się dnia 2 października (wtorek) o godz. 8.30 w nowej siedzibie Instytutu Europeistyki, przy ul. Ingardena 3, pokój 122 (I piętro). W tym dniu będzie można tez odebrać legitymacje studenckie.W tym samym dniu, po spotkaniu organizacyjnym, o godz. 10.15 odbędzie się OBOWIĄZKOWY test kwalifikacyjny do poszczególnych grup zaawansowania z przedmiotu „Academic English for European Studies” (numery sal, w których odbędzie się test poznacie Państwo na miejscu).Zajęcia uwzględnione w harmonogramie z przedmiotu „Academic English for European Studies” w tym dniu się NIE ODBĘDĄ.

Spotkanie organizacyjne dla studentów I roku (II stopnia) na kierunku europeistyka odbędzie się dnia 2 października (wtorek) o godz. 11.00 w nowej siedzibie Instytutu Europeistyki, przy ul. Ingardena 3, pokój 133 (I piętro). W tym dniu będzie można również odebrać legitymacje studenckie.

W związku ze spotkaniem organizacyjnym zajęcia w tym dniu będą odbywały się od godz. 13.00 – o wszelkich ewentualnych zmianach (mogących zaistnieć w związku z remontem i przeprowadzką jednostki będziemy Państwa informować droga mailową).