Zaproszenie do udziału w konkursie UNA Europa - 2021 Global Governance Research Awards

Zapraszamy pracowników IE UJ oraz doktorantów Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UJ do udziału w konkursie UNA Europa - 2021 Global Governance Research Awards.

Konkursu polega na opracowaniu max. 3-stronicowego abstraktu na wskazane tematy. Spośród wszystkich propozycji, wybranych zostanie pięć najlepszych prac, które autorzy zaprezentują w trakcie dwudniowego seminarium odbywającego się w Madrycie w maju 2021 r. Ostatnim etapem konkursu będzie opracowanie na podstawie abstraktu artykułu naukowego.

Za najlepsze prace zostaną przyznane następujące nagrody pieniężne: pierwsze miejsce (1.500 €) i drugie miejsce (750 €).