Szkolenie uczniow z uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowych dotyczące zarządzania projektami społecznymi

W grudniu obyło się kolejne szkolenie uczniow z uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowych przeprowadzone przez trenerkę Stowarzyszenia Europe4Youth, Natalię Mrożek. Uczniowie dowiedzieli się, jak zarządzać projektami społecznymi: jak dobierać narzędzia do celów projektu, planować harmonogram i układać budżet. Nauczyli się opisywać rezultaty i spodziewane efekty uczenia się. Uczniowie pracowali na przykładach własnych projektów związanych z  tematami, które ich interesują. Następnym krokiem powinna być realizacja własnych projektów, ale te zostaną wdrożone jedynie z inicjatywy młodych ludzi.

szkolenie uczniów zarządzania projektami społecznymi