Patronat ISE nad klasami szkół średnich

Instytut Studiów Europejskich w ramach współpracy z otoczeniem zewnętrznym realizuje swoją misję edukacyjną nie tylko ze studentami, ale również z uczniami szkół średnich. W zeszłym roku ISE objął patronatem klasy z dwóch liceów krakowskich i jednego z Dębicy. Angażuje się w życie społeczności tych szkół oraz kształcenie i kształtowanie ich wychowanków.

W dniu 14 października dr hab. Kinga Anna Gajda, koordynatorka klas uniwersyteckich, w imieniu dyrekcji wzięła udział w obchodach stu trzydziestolecia IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być świadkami tej ceremonii i  jesteśmy traktowani jako partnerzy i przyjaciele Czwórki . Serdecznie gratulujemy całemu gronu pedagogicznemu udanej uroczystości i życzymy owocnych kolejnych stu trzydziestu lat.