Informacje o wymogach związanych z obroną pracy licencjackiej lub magisterskiej

WYMOGI ZWIĄZANE Z PRZYSTAPIENIEM DO OBRONY PRACY LICENCJACKIEJ, MAGISTERSKIEJ

W Uniwersytecie Jagiellońskim funkcjonuje i obowiązuje elektroniczny serwis Archiwum Prac Dyplomowych (magisterskich i licencjackich) – APD, związany z systemem USOS. Serwis połączony jest z centralnym Punktem Logowania, który znajduje się pod adresem: http://www.apd.uj.edu.pl

W związku z nowymi zasadami archiwizowania prac obowiązuje następujący sposób postępowania - należy:

a.  do Sekretariatu Instytutu Europeistyki (pokój 2.12) przynieść lub przesłać mailem informację dotyczącą tytułu pracy oraz nazwiska promotora (minimum 10 dni przed obroną),
b.  poczekać do migracji  danych na zapisanie się informacji w systemie USOS,
c.  wejść na stronę www.apd.uj.edu.pl, na której należy wypełnić dokumenty dotyczące pracy, a także podpiąć do archiwizacji pracę w formacie pdf,
d.  pracę wydrukować dopiero po pojawieniu się na stronie jej wersji z odpowiednimi numerami kontrolnymi, wygenerowanymi przez system archiwizacyjny.
e.  wydrukowaną pracę oraz załącznik (oświadczenie) przynieść do Sekretariatu.

* w korzystaniu z systemu archiwizacji pracy zaleca się korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox (nie powinien to być Internet Explorer).

Informacje dla studentów dotyczące archiwizacji prac znajdują się w Zarządzeniu nr 39 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 kwietnia 2011 r. http://www.archiwum.uj.edu.pl/zarzadzenie-39

CO NAJMNIEJ TYDZIEŃ PRZED WYZNACZONYM TERMINEM OBRONY należy złożyć w sekretariacie Instytutu Europeistyki:

1.  Indeks z wybitymi pieczątkami z bibliotek i uzupełnionymi wpisami (dot. studentów  posiadających indeks i zbierających wpisy)
2. Trzy egzemplarze pracy dyplomowej (jeden w twardej oprawie do archiwum IE - obowiązkowo, dwa zbindowane, chyba, że promotor ustali inaczej)
3. Wniosek o wydanie odpisu w języku angielskim .

4. Cztery fotografie do dyplomu (wersja w języku polskim) lub o jedną fotografię więcej w przypadku odpisu w języku angielskim, wielkość zdjęć 45 mm na 65 mm.
5. Ankieta do Biura Karier (załącznik)
6. Oświadczenie z systemu APD czyjego autorstwa jest praca
7. Potwierdzenie opłaty za dyplom: (za wydanie dyplomu ukończenia studiów - 60 zł; za wydanie dodatkowego odpisu dyplomu w tłumaczeniu na język angielskim - 40 zł)

Załączniki do pobrania:

Oświadczenie zwrotu książek

Wniosek o wydanie dyplomu w języku angielskim

Oświadczenie do Biura Karier

Data opublikowania: 25.04.2013