Double degree z Uniwersytetem w Padwie

W nadchodzącym roku akademickim rozpocznie się włosko-polski program double degree w ramach studiów drugiego stopnia na kierunku europeistyki, który wspólnie realizują Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Corso di laurea in Studi Europei Uniwersytetu w Padwie.

Studentów I roku SUM oraz III roku LIC zainteresowanych uczestnictwem w programie zapraszamy do składania w sekretariacie IE do końca maja 2013 roku aplikacji zawierających: 1) krótkie CV, 2) list motywacyjny do podjęcia studiów w ramach programu double degree, 3) ewentualnie certyfikaty poświadczające znajomość języka włoskiego i angielskiego, 4) 4 zdjęcia paszportowe, 5) uwierzytelnioną kopię strony paszportu ze zdjęciem (obowiązuje wyłącznie studentów nieposiadających polskiego obywatelstwa).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.erk.uj.edu.pl

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się z początkiem czerwca. Dokładny termin zostaniecie podany drogą mailową.

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 14 maja o godz. 14.00 w sali 2.07.

Dodatkowych informacji na temat programu, rekrutacji i warunków studiowania udziela Pani dr Joanna Sondel-Cedarmas (kontakt: joanna.sondel-cedarmas@uj.edu.pl).

Data opublikowania: 29.04.2013
Osoba publikująca: Katarzyna Damek