O strategii i taktyce Putina oraz problemach Zachodu z ich przeniknięciem będą rozmawiać dr Stanisław Górka (Instytut Europeistyki UJ), dr Iwona Reinchardt (New Eastern Europe) oraz mgr Łukasz Kołtuniak (doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UJ).
więcej o KNE - Ekspansja Moskwy na obszarze postsowieckim. Mniejszość rosyjska a plany Putina.

Praktyki na Forum w Krynicy - rekrutacja do 11 maja

Serdecznie zapraszamy do udziału w praktykach studenckich podczas XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy oraz VII Festiwalu Biegowego (6-11 września 2016r.).
więcej o Praktyki na Forum w Krynicy - rekrutacja do 11 maja

Seminarium wyjazdowe w Bielsku Białej

Studenci uczęszczający na kurs dr Kingi Gajdy Kultura i literatura niemiecka do XX wieku zgłębiali temat zajęć podczas seminarium wyjazdowego, w ramach którego uczestniczyli w lekcji muzealnej.
więcej o Seminarium wyjazdowe w Bielsku Białej

Dzieje budynków UJ w Przegorzałach