RozgryźTO

Uczniowie uniwersyteckich klas kompetencji wzięli udział w projekcie "RozgryźTO", w ramach którego członkowie Stowarzyszenia Europe4Youth opracowują grę konsultacyjną.
więcej o RozgryźTO

Azymut Liceum na Dolnym Śląsku

W ramach wydziałowego programu współpracy ze szkołami średnimi „Azymut Liceum" dr Krzysztof KOŹBIAŁ przeprowadził wykłady dla uczniów szkół średnich na Dolnym Śląsku.
więcej o Azymut Liceum na Dolnym Śląsku

Warsztat Open Europe? Closed Europe?

W dniach 14-16 kwietnia odbył się w Instytucie Europeistyki warsztat, którego współorganizatorem była akademicka sieć Europaeum.
więcej o Warsztat Open Europe? Closed Europe?

Druga Szkoła Letnia II stopnia, Nauczanie o Holokauście

Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego, Katedra UNESCO ds. Edukacji o Holokauście Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytut Europeistyki UJ oraz Żydowskie Muzeum Galicja w Krakowie ogłaszają nabór do Drugiej Szkoły Letniej II stopnia Nauczanie o Holokauście Kraków, 1 - 4 lipca 2016
więcej o Druga Szkoła Letnia II stopnia, Nauczanie o Holokauście

Międzynarodowa konferencja "Transcultural Memory and Reception in Europe"

Prof. Zdzisław Mach, dr Krzysztof Kowalski i dr Natasza Styczyńska uczestnikami konferencji.
więcej o Międzynarodowa konferencja "Transcultural Memory and Reception in Europe"