Dzień Otwarty UJ

Dzień Otwarty UJ w 2016 roku zaplanowany został na dzień 18 marca. Prosimy, abyście już zanotowali sobie tą datę w kalendarzach. Zapraszamy od godziny 9:00 do 15:00 czekając na Was w Auditorium Maximum UJ (przy ul. Krupniczej 33).
więcej o Dzień Otwarty UJ

Dyskusja panelowa: Integracja i praca z uchodźcami w Niemczech

Serdecznie apraszamy na dyskusję panelową na temat: Integracja i praca z uchodźcami w Niemczech. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 31 marca o godzinie 19.00 w Goethe-Institut w Krakowie, Rynek Główny 20.
więcej o Dyskusja panelowa: Integracja i praca z uchodźcami w Niemczech

Staże w Parlamencie Europejskim

Parlament oferuje kilka opcji odbycia stażu w Sekretariacie Generalnym w celu zapewnienia młodym ludziom możliwości odbycia szkolenia zawodowego i zdobycia wiedzy na temat Parlamentu Europejskiego i jego działalności.
więcej o Staże w Parlamencie Europejskim

Spotkania na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych DEBATY

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych zaprasza na debatę Europejska polityka wielokulturowości
więcej o Spotkania na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych DEBATY

Zapraszamy do aplikacji na warsztat organizowany przez sieć EUROPAEUM w Oxfordzie pt. "Charisma & poltical leadership in European history: the Good, the Bad & the Ugly ?", który odbędzie się 21-23 kwietnia 2016.
więcej o Warsztat Charisma & poltical leadership in European history: the Good, the Bad & the Ugly