Promocja książki dr Tadeusza Kopysia

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na promocję książki doktora Tadeusza Kopysia „Stosunki polsko-węgierskie w latach 1945-1970"
więcej o Promocja książki dr Tadeusza Kopysia

Zaproszenie z Instytutu Socjologii UJ

Instytut Socjologii UJ zaprasza na spotkanie w ramach cyklu „SOCJOLOGIA W CENTRUM": „Czyje jest miasto?"
więcej o Zaproszenie z Instytutu Socjologii UJ

Uprzejmie informujemy, że ukazała się nowa publikacja, której jednym z redaktorów jest pracownik naszego Wydziału – dr Wojciech Burek z Instytutu Europeistyki. Wśród autorów poszczególnych rozdziałów jest dwoje innych pracowników Instytutu Europeistyki – dr Ewa Kamarad i dr Paweł Filipek.
więcej o „Polskie prawo konsularne w okresie zmian" – nowa publikacja pod redakcją dr Wojciech Burka oraz z udziałem pracowników naszego Instytutu

Konkurs dla pracowników na tygodniowy wyjazd do Japonii

w ramach naszej współpracy z Japonią w ramach projektu EU-JAMM, istnieje możliwość uzyskania stypendium na tygodniowy pobyt na Uniwersytecie w Kobe.
więcej o Konkurs dla pracowników na tygodniowy wyjazd do Japonii

Konkurs dla studentów na tygodniowy wyjazd do Japonii

W ramach naszej współpracy z Japonią w ramach projektu EU-JAMM, istnieje możliwość uzyskania stypendium na tygodniowy pobyt na Uniwersytecie w Kobe. Projekt pobytu powinien zawierać spotkanie z kadrą i studentami japońskiej uczelni, również 1-2 wykłady w języku angielskim.
więcej o Konkurs dla studentów na tygodniowy wyjazd do Japonii