Biblioteka

Studenci Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych mogą wypożyczać do domu 2 książki na okres 2 tygodni (z możliwością 3 krotnej prolongaty) ze wszystkich bibliotek na wydziale.
więcej o Biblioteka

Wesołych Świąt

Cały zespół życzy wszystkim naszym studentom i współpracownikom Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku
więcej o Wesołych Świąt

Azymut Liceum 2015/2016 - Końskie

Rozpoczęła się kolejna edycja wydziałowego projekt Azymut Liceum. W ramach projektu Wydział objął patronatem licea z województw małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego, w których prowadzony jest program pod tytułem: Uczymy rozumieć świat.
więcej o Azymut Liceum 2015/2016 - Końskie

Wigilia studencka

17 grudnia odbyła się wigilia studencka zorganizowana przez Koło Naukowe Niemcoznawstwa.
więcej o Wigilia studencka

W MNiSW

Katarzyna Bujas (uczennica VIII LO w Krakowie) oraz dr Kinga Anna Gajda uczestniczyły w spotkaniu podsumowującym działania w ramach programów Ministra „Uniwersytet Młodych Wynalazców" oraz „Akademickie Centrum Kreatywności".
więcej o W MNiSW