Studenci w Międzynarodowym Centrum Kultury

Studenci uczęszczający na zajęcia opcjonalne wizerunki kobiety i mężczyzny w kulturze europejskiej dr Kingi Anny Gajdy odwiedzili Międzynarodowe Centrum Kultury.
więcej o Studenci w Międzynarodowym Centrum Kultury

Rekrutacja na Visegrad Youth Forum 2015 w Banskiej Bystrzycy

więcej o Rekrutacja na Visegrad Youth Forum 2015 w Banskiej Bystrzycy

wykłady prof. Varsori z Padwy

"Italy's involvement in the First World War" - odbędzie się w Sali im. Bobrzyńskiego w Collegium Maius w środę 4 listopada o godz. 17-tej oraz "Italy's European Choice" - w czwartek 5 listopada o godz. 13-tej w sali 112 w Instytucie Europeistyki.
więcej o wykłady prof. Varsori z Padwy

wykłady prof. Varsori z Padwy

więcej o wykłady prof. Varsori z Padwy

Prof. Jan W. Tkaczyński jako przewodniczący uniwersyteckiego Komitetu ds. Opieki nad Grobami Profesorów UJ uprzejmie informuje, że w wydaniu piątkowym Dziennika Polskiego z 30 października br. został opublikowany dodatek "Szlakiem Pamięci. Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego spoczywający na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie".
więcej o Szlakiem Pamięci. Profesorowie Uniwersytetu Jagiellońskiego spoczywający na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie