ROZMOWY KWALIFIKACYJNE NA MAGISTERSKI PROGRAM DOUBLE DEGREE KRAKÓW – PADWA

odbędą się 29 września 2015 roku o godz. 10:00 w sali 2.03 w Instytucie Europeistyki.
więcej o ROZMOWY KWALIFIKACYJNE NA MAGISTERSKI PROGRAM DOUBLE DEGREE KRAKÓW – PADWA

Harmonogramy

Na stronie internetowej IE w zakładce Studia zostały opublikowane harmonogramy dla studiów licencjackich i magisterskich.
więcej o Harmonogramy

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE NA MAGISTERSKI PROGRAM DOUBLE DEGREE KRAKÓW – STRASBURG

odbędą się 23 września 2015 roku (środa), godz. 10:00, sala 2.04 w siedzibie Instytutu Europeistyki UJ (ul. Jodłowa 13).
więcej o ROZMOWY KWALIFIKACYJNE NA MAGISTERSKI PROGRAM DOUBLE DEGREE KRAKÓW – STRASBURG

Kurs realizowany jest w formie warsztatów o wyłącznie praktycznym charakterze w wymiarze 30 godzin. Na zakończenie uczestnicy uzyskują 2 punkty ECTS i zaliczenie z oceną, która może liczyć się do średniej ważonej. Zajęcia poprowadzi absolwentka klasy śpiewu, wieloletni wykładowca emisji głosu na UJ mgr Kinga Gizbert-Studnicka. Warsztaty odbywają się w Studium Pedagogicznym UJ.
więcej o WARSZTATY Z EMISJI GŁOSU dla Studentów i Doktorantów UJ czyli o technice posługiwania się głosem, autoprezentacji werbalnej i o wystąpieniach publicznych

Najnowsza publikacja prof. Jana W. Tkaczyńskiego pt.: Prawo ustrojowe Niemiec

Uprzejmie informujemy, że ukazała się najnowsza publikacja prof. Jana W. Tkaczyńskiego pt.: Prawo ustrojowe Niemiec.
więcej o Najnowsza publikacja prof. Jana W. Tkaczyńskiego pt.: Prawo ustrojowe Niemiec