Szkoła letnia Europaeum

Zapraszamy do aplikowania na szkołę letnią Europaeum pod tytułem "Euroscepticism and Populism: Understanding the New Politics of Europe" która odbędzie się w dniach 31.08.-5.09.2015 w Pradze Więcej informacji w załączniku
więcej o Szkoła letnia Europaeum

Estoril Political Forum w Portugalii

Grupa studentów z WSMiP Uniwersytetu Jagiellońskiego uczestniczyła w międzynarodowej konferencji Estoril Political Forum w Portugalii.
więcej o Estoril Political Forum w Portugalii

Uczniowie wzięli udział w warsztacie z zakresu negocjacji i mediacji prowadzonym przez mgr Lidię Sokołowską.
więcej o 1 uniwersytecka klasa kompetencji międzykulturowych wzięła udział w warsztacie negocjacyjno-mediacyjnym

W dniach 24-26 września 2015 r. odbędzie się w naszym Instytucie międzynarodowa, interdyscyplinarna konferencja zatytułowana „Europejskie narracje – Europa i Unia Europejska w XXI wieku jako przedmiot politycznych, społecznych i kulturowych konstrukcji".
więcej o Międzynarodowa konferencja "Europejskie narracje" - call for papers do 15 lipca 2015

„Zmaluj to! Kraków przeciwko antysemityzmowi".

Uczniowie 1 uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej wzięli udział w treningu antydyskryminacyjnym. Trening odbył się w ramach projektu realizowanego przez The Machers – wolontariuszy Festiwalu Kultury Żydowskiej zatytułowanego „Zmaluj to! Kraków przeciwko antysemityzmowi".
więcej o „Zmaluj to! Kraków przeciwko antysemityzmowi".