NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

Od roku akademickiego 2015/16 studia na kierunku Europeistyka, specjalność Niemcoznawstwo według nowej formuły.
więcej o NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

Dr Kinga Anna Gajda oraz mgr Aneta Pazik zostały zaproszone do koordynowania merytorycznego oraz metodologicznego projektu zatytułowanego Zdzisław Krudzielski jako architekt industrialnej i społecznej rzeczywistości jaworzańskiej.
więcej o Zdzisław Krudzielski jako architekt industrialnej i społecznej rzeczywistości jaworzańskiej

Zapraszamy studentów SUM i doktorantów do aplikacji na międzynarodową szkołę letnią pt. Defending Europe: German, French and Polish Approaches to European Defense, która odbędzie się w dniach 19-28 sierpnia 2015 roku w siedzibie Genshagen Foundation pod Berlinem.
więcej o Międzynarodowa Szkoła Letnią pt. Defending Europe: German, French and Polish Approaches to European Defense

Gra miejska Parlament Europejski w Brukseli

Uczniowie gimnazjum nr 2 w Jaworznie, licealiści z VIII LO w Krakowie oraz studenci IE wzięli udział w grze miejskiej w Brukseli zatytułowanej Parlament Europejski.
więcej o Gra miejska Parlament Europejski w Brukseli

Uczniowie uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej wzięli udział w treningu antydyskryminacyjnym. Trening odbył się w ramach projektu realizowanego przez The Machers – wolontariuszy Festiwalu Kultury Żydowskiej zatytułowanego „Zmaluj to! Kraków przeciwko antysemityzmowi".
więcej o Uczniowie uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej wzięli udział w treningu antydyskryminacyjnym