NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

Od roku akademickiego 2015/16 studia na kierunku Europeistyka, specjalność Niemcoznawstwo według nowej formuły.
więcej o NIEMCOZNAWSTWO STUDIA II STOPNIA OD ROKU 2015/16

W dniach 24-26 września 2015 r. odbędzie się w naszym Instytucie międzynarodowa, interdyscyplinarna konferencja zatytułowana „Europejskie narracje – Europa i Unia Europejska w XXI wieku jako przedmiot politycznych, społecznych i kulturowych konstrukcji".
więcej o Międzynarodowa konferencja "Europejskie narracje" - call for papers do 15 lipca 2015

Nasza cykliczna konferencja europeistyczna: wrzesień 2015 r.

więcej o Nasza cykliczna konferencja europeistyczna: wrzesień 2015 r.

Walne Zebranie KNN UJ

Zarząd Koła Naukowego Niemcoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Koła Naukowego Niemcoznawstwa UJ. Odbędzie się ono 8 czerwca 2015 roku (poniedziałek) o godzinie 19:00 w pasażu Bielaka.
więcej o Walne Zebranie KNN UJ

Gra miejska Śladami Konrada Adenauera w Kolonii

Uczniowie gimnazjum nr 2 w Jaworznie, licealiści z VIII LO w Krakowie oraz studenci IE wzięli udział w grze miejskiej zatytułowanej Śladami Konrada Adenauera. Gra miejska odbywał się w Kolonii w ramach projekt finansowanego z programu Ministra „Uniwersytet Młodych Wynalazców". Projekt koordynuje dr Kinga Anna Gajda.
więcej o Gra miejska Śladami Konrada Adenauera w Kolonii