Stasikówka 2015

W ramach zajęć Kultura i literatura Niemiec do XX wieku odbyło się seminarium wyjazdowe „Stasikówka 2015".
więcej o Stasikówka 2015

Wykład dr Bogdana Podgórskiego odbędzie się w ramach projektu Pozytywne Miejsca Pamięci Europejskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych postacią Józefa Hieronima Retingera - zapomnianego ojca integracji europejskiej, którą dr Podgórski wskrzesił pisząc książkę "Józef Retinger prywatny polityk". Wykład odbędzie się 15 kwietnia w godzinach 11:30 - 13:00 w sali 1.22
więcej o Wykład dr Bogdana Podgórskiego "Dlaczego warto pamiętać o Józefie Hieronimie Retingerze

Wykłady gościnne profesora Vincent Dujardin

Szanowni Państwo, Dyrekcja Instytutu Europeistyki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów na wykłady gościnne, które będzie prowadził w naszym instytucie: Profesor Vincent Dujardin (Dyrektor Instytutu Studiów Europejskich, Uniwersytetu w Louvain-la-Neuve)
więcej o Wykłady gościnne profesora Vincent Dujardin

W związku z organizacją III. Kongresu Politologii przez nasz Wydział oraz Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych dniach 22-24 września 2015 poszukiwani są studenci-współpracownicy do pomocy przy pracach organizacyjnych w ramach praktyk studenckich. Więcej informacji podczas spotkania organizacyjnego w dniu 16 kwietnia 2015 o godz. 18.30 w Instytucie Rosji i Europy Wschodniej, al. Mickiewicza 3, I piętro.
więcej o Poszukiwani współpracownicy przy organizacji III. Kongresu Politologii w Krakowie

Rekrutacja na Program MOST

W dniach 15 kwietnia-15 maja można aplikować o wymianę na semestr zimowy i cały rok akademicki 2015/2016 w ramach programu mobilności dla studentów i doktorantów MOST.
więcej o Rekrutacja na Program MOST