Gra miejska Śladami Józefa Retingera

Uczniowie gimnazjum nr 2 w Jaworznie, licealiści z VIII LO w Krakowie oraz studenci IE wzięli udział w grze miejskiej zatytułowanej Śladami Józefa Retingera. Gra miejska odbywał się w ramach projekt finansowanego z programu Ministra „Uniwersytet Młodych Wynalazców". Projekt koordynuje dr Kinga Anna Gajda.
więcej o Gra miejska Śladami Józefa Retingera

Po spotkaniu z p. Leszkiem Podoleckim

Podczas spotkania p. Leszkiem Podoleckim, założycielem i prezesem Fundacji ,,Instytut św. Br. Alberta" w Świnoujściu, studenci Dramatu europejskiego rozmawiali z gościem na temat resocjalizacji, terapii oraz uzdrowienia emocjonalnego. Istotnym wątkiem spotkanie było zagadnienie problemu przebaczenia.
więcej o Po spotkaniu z p. Leszkiem Podoleckim

Promocja IE podczas Dni Otwartych UJ

Podczas Dni Otwartych UJ Instytut Europeistyki reprezentowały studentki: p. Justyna Poniewska oraz p. Joanna Piekarczyk. Studia europeistyczne i niemcoznawstwem cieszyły się dużym zainteresowanie pośród uczniów i ich rodziców.
więcej o Promocja IE podczas Dni Otwartych UJ

Profesor Mach z promocją UJ w Portugalii

W dniach 11-14 marca 2015 UJ prezentował swoją ofertę edukacyjną na międzynarodowych targach edukacyjnych Futuralia 2015 Lizbonie. Stoisk Uniwersytetu zorganizowano w ramach większego, polskiego stoiska, które było jednym z największych na targach i przyciągało setki młodych Portugalczyków. Targi zainaugurował minister oświaty i nauki Portugalii Nuno Crato, a polskie stoisko odwiedził również minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki. Promocję w Portugali wspierał ambasador RP w Lizbonie - Profesor Bronisław Misztal, który dokonał oficjalnego otwarcia stoiska.
więcej o Profesor Mach z promocją UJ w Portugalii

Praktyki - III Kongres Politologiczny w Krakowie

Szanowni Państwo, Informujemy, iż w dniach 22-24 września 2015 r. w Krakowie odbędzie się III Kongres Politologiczny. W tym okresie istnieje możliwość odbycia praktyk, zgodnie z wymogami programu studiów.
więcej o Praktyki - III Kongres Politologiczny w Krakowie