Spotkanie z profesorem Janem Zielonką

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Prof. Janem Zielonką, w trakcie którego wygłosi on wykład zatytułowany "Czy koniec Unii Europejskiej?". Spotkanie odbędzie się 19 marca w sali wystawowej B Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w godzinach 12.00-14.00. Dariusz Niedźwiedzki Dyrektor Instytutu Europeistyki UJ
więcej o Spotkanie z profesorem Janem Zielonką

Praktyki/wolontariat w Biurze Wojewody Małopolskiego

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji na bezpłatne praktyki lub wolontariat w Biurze Wojewody Małopolskiego. Zakres obowiązków praktykanta związany będzie z działalnością organizacyjną przy dwóch ważnych wydarzeniach o skali międzynarodowej.
więcej o Praktyki/wolontariat w Biurze Wojewody Małopolskiego

Konferencja „Nowe polskie prawo konsularne"

W dniach 25-26 czerwca 2015 r. odbędzie się w Krakowie konferencja naukowa pt. „Nowe polskie prawo konsularne", organizowana przez Instytutu Europeistyki UJ przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP, Katedrą Prawa Cywilnego i Gospodarczego UEK oraz Fundacją na rzecz Bezpiecznego Obrotu Prawnego.
więcej o Konferencja „Nowe polskie prawo konsularne"

Eksperci na konferencji Międzykulturowość w edukacji historycznej

Organizatorzy konferencji spośród 80 aplikacji z Polski i z zagranicy wybrali 16. Do zespołu ekspertów został wybrany zespół reprezentujący IE oraz CBH składający się z dr Kinga Anny Gajdy, Katarzyny Suszkiewicz oraz Eweliny Malik
więcej o Eksperci na konferencji Międzykulturowość w edukacji historycznej

Wykład podczas ferii

W ramach współpracy Instytutu Europeistyki z Krakowskim Młodzieżowym Towarzystwem Przyjaciół Nauk i Sztuk odbyło się podczas ferii spotkanie z uczniami szkół gimnazjalnych i ponagimnazjalnych.
więcej o Wykład podczas ferii