Harmonogram - semestr letni

Szanowni Państwo, na stronie internetowej IE w zakładce studia znajduje się harmonogram na semestr letni.
więcej o Harmonogram - semestr letni

1 uniwersytecka klasa kompetencji międzykulturowych kontynuuje prace w projekcie zatytułowanym: Wpływ e-votingu na partycypację wyborczą. Projekt ma charakter badawczo-dydaktyczny. W odniesieniu do aspektu badawczego celem projektu jest zweryfikowanie, czy wprowadzenie nowych metod głosowania może stanowić czynnik pozytywnie wpływający na frekwencję wyborczą wśród młodzieży.
więcej o Projekt realizowany przez uczniów 1 uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowej

Staż w KE dla studentów

Istnieje możliwość ubiegania się o staż w KE na rok 2015/2016 oraz składania dokumentów do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.
więcej o Staż w KE dla studentów

Wyjazd studyjny do Tarnowa

Studenci uczęszczający na zajęcia dr Kingi Anny Gajdy Wizerunki kobiety i mężczyzny w kulturze europejskiej wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Tarnowa.
więcej o Wyjazd studyjny do Tarnowa

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wycieczki dla 36 osób: 20 uczniów, 10 studentów i 6 osoby z kadry na 5 dni do Kolonii i Brukseli. W ramach wycieczki organizator powinien zapewnić: • autokar na trasie: Kraków – Kolonia – Bruksela – Kraków • nocleg z wyżywieniem typu HB (hotel, nie hostel) w Kolonii i Brukseli Termin wyjazdu: 20-24 maja 2015 roku Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.