Nabór na wolontariuszy!

Obchody 70 Rocznicy wyzwolenia Auschwitz. Nabór na wolontariuszy!
więcej o Nabór na wolontariuszy!

Azymut Liceum 2

Odbył się kolejny wykład w ramach wydziałowego projektu Azymut Liceum. Tym razem dr Marcin Rebes wygłosił w II Liceum Ogólnokształcącowym w Końskim wykład zatytułowany "Integracja europejska – zagrożenia i perspektywy na przyszłość. Tożsamość, wspólne wartości, tolerancja i pluralizm, zagrożenia wynikające z napływu imigrantów dla kultury i religii Europy".
więcej o Azymut Liceum 2

Wybrane zagadnienia współczesnego prawa konsularnego

Ukazała się wersja elektroniczna pracy zbiorowej zatytułowanej „Wybrane zagadnienia współczesnego prawa konsularnego (z perspektywy prawa i praktyki międzynarodowej oraz polskiej)" pod redakcją Pawła Czubika i Wojciecha Burka (wersja drukowana wydana przez Instytut Multimedialny ukazała się w maju br.). Praca dostępna jest na stronie IE w zakładce Publikacje Indywidualne.
więcej o Wybrane zagadnienia współczesnego prawa konsularnego

Spotkanie wigilijne pracowników

19 grudnia odbywała się wigilia pracowników IE oraz CES. Po życzeniach i tradycyjnym łamaniu się opłatkiem rozpoczęła się konsumpcja smakołyków, pod którymi uginały się stoły :).
więcej o Spotkanie wigilijne pracowników

Spotkanie wigilijne ze studentami

17 grudnia w Baszcie obyło się spotkanie wigilijne studentów, nauczycieli i administracji IE przygotowane przez Koło Naukowe Europeistyki oraz Koło Naukowe Niemcoznawstwa. Po złożeniu życzeń pracownikom przez Przewodniczącą KNE p. Alicję Gądor oraz życzeniach dyrektora dr hab. Dariusza Niedźwiedzkiego skierowanych do studentów wszyscy zostali poczęstowali ciepłym i pikantnym barszczem czerwonym.
więcej o Spotkanie wigilijne ze studentami