Conference: Beyond Europe. Politics and Change in Global and Regional Affairs

International conference: Beyond Europe. Politics and Change in Global and Regional Affairs, Poznań 24th – 25th October 2017
więcej o Conference: Beyond Europe. Politics and Change in Global and Regional Affairs

Wykład otwarty Prof. Valentine Lomellini oraz Prof. Paolo Graziano z Universita` degli studi di Padova zatytułowany "Changing patterns of Euroscepticism: from a Cold War perspective to the 2010s" odbędzie się w poniedziałek, 8 maja 2017 r. o godz. 18.30. w sali nr 10 Domu Gościnnego UJ „Pigoniówka” (ul. Garbarska 7a)
więcej o na wykład otwarty Prof. Valentine Lomellini oraz Prof. Paolo Graziano z Universita` degli studi di Padova

Spotkanie studentów z młodzieżą żydowskiego pochodzenia z RPA

W dniu 25 kwietnia br. w Żydowskim Muzeum Galicja w Krakowie odbyło się spotkanie, z młodzieżą żydowskiego pochodzenia z RPA, uczestnikami Marszu Żywych.
więcej o Spotkanie studentów z młodzieżą żydowskiego pochodzenia z RPA

Koło Naukowe Niemcoznawstwa we Wiedniu

W dniach 19-22 kwietnia br. Koło Naukowe Niemcoznawstwa odbyło wyjazd studyjny do stolicy Austrii – Wiednia.
więcej o Koło Naukowe Niemcoznawstwa we Wiedniu

Nabór na szkołę letnią Fundacji Genshagen

UWAGA! Nabór na szkołę letnią Fundacji Genshagen, której współorganizatorem jest Instytut Europeistyki UJ. Tytuł: Cities in European Politics: Are Cities the Future of the European Union?
więcej o Nabór na szkołę letnią Fundacji Genshagen