Projekt Odkrywcy dziedzictwa lokalnego

Projekt realizowany w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą "Uniwersytet Młodego Odkrywcy" ustanowionego Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 24 sierpnia 2016 r. o ustanowieniu programu pod nazwą „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” (M. P. z 2016 r. poz. 871).
więcej o Projekt Odkrywcy dziedzictwa lokalnego

Warsztaty na temat relacji między grupami mniejszościową i większościową

Zajęcia w ramach pracy uniwersyteckiej klasy kompetencji międzykulturowych
więcej o Warsztaty na temat relacji między grupami mniejszościową i większościową

Audycja: Czy Unia Europejska ma jakąś wyraźnie określoną politykę wschodnią?

Jeśli ma, to jakie są jej cele i kto ją najsilniej kształtuje? Czym jest Partnerstwo Wschodnie i jaką rolę odgrywa w nim Polska? Co zmieniły polityce wschodniej UE: agresja Rosji na Ukrainę, Brexit i inne problemy wewnątrz UE? Na te i inne pytania w Polityce dla dorosłych 17 marca o 22.30 odpowiadał dr Stanisław Górka.
więcej o Audycja: Czy Unia Europejska ma jakąś wyraźnie określoną politykę wschodnią?

Dzień Otwarty UJ

Koło Naukowe Europeistyki UJ reprezentuje Instytut na Dniach Otwartych UJ.
więcej o Dzień Otwarty UJ

Rekrutacja do projektu Inter-Polit Leader

Projekt skierowany jest do wszystkich studentów naszego Wydziału, którzy studiują na 2 i 3 roku studiów licencjackich oraz 1 i 2 roku studiów magisterskich.
więcej o Rekrutacja do projektu Inter-Polit Leader