Illicit Trade Summer School 2017 at University of Groningen

Illicit Trade Summer School 2017 at University of Groningen will be held from 3 to 8 July 2017
więcej o Illicit Trade Summer School 2017 at University of Groningen

Projekt Pamięć - spotkanie z Ocalałymi

więcej o Projekt Pamięć - spotkanie z Ocalałymi

W najbliższy czwartek 23.03.2017 KNN zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Generalnym Konsulem Honorowym Republiki Austrii w Krakowie - Andrzejem Tombińskim.
więcej o Spotkanie z Generalnym Konsulem Honorowym Republiki Austrii w Krakowie, Andrzejem Tombińskim

"Les défis institutionnels belges, un laboratoire pour l'Europe?"

Wykład odbędzie się we wtorek, w poniedziałek 27 mars: 17.00 - 18.30 et 18.45 - 20.15 w sali czytelni CES („Pigoniówka” ul. Garbarska 7a)
więcej o "Les défis institutionnels belges, un laboratoire pour l'Europe?"

Europaeum Graduate Workshop 'Religion, Conflict, Secularism and Tolerance: 500 Years After Wittenberg' will take place on 20th – 22nd April, 2017 in Maison Francaise d’Oxford, University of Oxford.
więcej o Europaeum Graduate Workshop 'Religion, Conflict, Secularism and Tolerance: 500 Years After Wittenberg'