Jak polskie miasta zamieniają się w betonowe pustynie

Tekst dr Pawła Kubickiego w Gazecie Wyborczej
więcej o Jak polskie miasta zamieniają się w betonowe pustynie

Dyżury w sesji poprawkowej

więcej o Dyżury w sesji poprawkowej

Graduate workshop on Inside European Policy-Making - Deadline: 24.02.2017

Europaeum Graduate workshop on Inside European Policy-Making co-ordinated with IEP-Lisbon (European Parliament & NATO, Brussels, (7th-9th March 2017).
więcej o Graduate workshop on Inside European Policy-Making - Deadline: 24.02.2017

Königsberg is no longer

Fotoreportaż studenta niemcoznawstwa II stopnia w IE oraz wiceprzewodniczącego Koła Naukowego Niemcoznawstwa UJ, Doriana Jędrasiewicza.
więcej o Königsberg is no longer

Granty dla IE

2 projekty z Uniwersytetu Jagiellońskiego dostały dofinansowanie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) w ramach konkursu "Ścieżki Kopernika 2.0".Za stworzenie i przeprowadzenie niekonwencjonalnych modułów zajęć, które mają rozbudzić w młodzieży ciekawość odpowiedzialne będą dr Kinga Gajda i dr Łucja Piekarska-Duraj z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ (WSMiP UJ).
więcej o Granty dla IE