Spotkanie w sprawie wolontariatu

Stowarzyszenie Festiwal Kultury Żydowskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informujące, dotyczące wolontariatu podczas tegorocznego, 27. Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, które odbędzie się w czwartek (19 stycznia) o godz. 10:00 w Instytucie Europeistyki UJ w sali 1.12.
więcej o Spotkanie w sprawie wolontariatu

BISA PGN Funding Competition call for applications

The BISA Postgraduate Network (PGN) is offering funding to support two small events for postgraduate students, such as an academic conference or professional development conference/workshop.
więcej o BISA PGN Funding Competition call for applications

Studenci w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa

11 stycznia studenci kursu Stosunki polsko-niemieckie na przestrzeni dziejów oraz członkowie Koła Naukowego Niemcoznawstwa byli na wykładzie w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa
więcej o Studenci w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa

Program z udziałem dr Tadeusza Kopysia

15 stycznia o godzinie 20.00 w TV Region Kraków będzie emitowany program z udziałem dr Tadeuszem Kopysiem​ pt. Polak, Węgier, dwa bratanki. Prawdy i mity. Przeszłość i przyszłość.
więcej o Program z udziałem dr Tadeusza Kopysia

Romowie. Swoi czy obcy?

Projekt ma na celu wzmocnienie kompetencji międzykulturowych studentów poprzez zaznajomienie ich z historią i funkcjonowaniem społeczności romskiej oraz poznaniem ich złożonej tożsamości.
więcej o Romowie. Swoi czy obcy?