marzec 2018

20180315

NOWY NABÓR DO PROJEKTU INTER-POLIT LEADER - Dołącz do projektu! Bądź kompetentny!

Data: 15.03.2018

Wykaż się umiejętnościami, których nie będą posiadać pozostali absolwenci podobnych kierunków! Zadbaj o swoją karierę!

ZAPISY DO DNIA 15 MARCA BR. W INSTYTUCIE EUROPEISTYKI LUB MAILOWO DOROTA.KRETKOWSKA@UJ.EDU.PL

Tylko studenci Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych (2-3 rok studiów licencjackich oraz 1-2 roku studiów magisterskich) mogą za darmo podnieść swoje kompetencje, na których brak u absolwentów wskazują najwięksi pracodawcy na polskim rynku.

Korzyści z udziału w projekcie

- zajęcia prowadzą praktycy: właściciele firm, pracownicy największych pracodawców na polskim rynku oraz wykwalifikowani trenerzy

- zajęcia są nieodpłatne – na rynku koszt zajęć dla jednego studenta to ok.20-25 tys. zł.

- uczestnik otrzymuje zaświadczenie udziału w projekcie oraz podniesienia konkretnych kompetencji, które będzie mógł okazać przyszłemu pracodawcy

- studenci studiów licencjackich udział w projekcie mogą również potraktować jako praktyki

- zajęcia mają formę praktyczną i zazwyczaj są skumulowane

Jakie kompetencje można podnieść?

• zawodowe w zakresie redakcyjno-graficznym i językowym
  • przedsiębiorcze w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i tworzenia e-biznes planu
  • analityczne
  • komunikacyjne w zakresie pracy w zespołach międzynarodowych

to kompetencje, które, wedle badań przeprowadzonych wśród pracodawców oraz absolwentów naszego wydziału, są potrzebne na rynku pracy.

Wszelkie informacje oraz harmonogramy są dostępne na stronie projektu:

http://www.wsmip.uj.edu.pl/kariera/inter-polit/dla-studenta oraz mailowo: kinga.gajda@uj.edu.pl; dorota.kretkowska@uj.edu.pl