Instytut Studiów Europejskich objął patronatem seminarium zatytułowane „Freedom of speech under duress”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Instytut objął patronatem seminarium zatytułowane „Freedom of speech under duress

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji 28 października 2021 roku o godzinie 15:30.

Link do rejestracji.

Rozmowa o sytuacji mediów w Białorusi, Ukrainie i Polsce jest kontynuacją wcześniej organizowanych spotkań dziennikarzy europejskich, w trakcie których omawiano sytuację dziennikarzy w Rosji, Turcji i na Węgrzech. Tym razem dyskutanci skupią się na trzech państwach: Białorusi, Ukrainie i Polsce.

W rozmowie wezmą udział:

• Veranika Laputska (Białoruś)
  • Vitalii Rybak (Ukraina)
  • Katarzyna Przyborska (Polska)

Słowo wstępne: Joanna Maria Stolarek, Fundacja im. Henricha Boella, biuro w Warszawie

Moderacja: Réka Kinga Papp (Eurozine) i Adam Reichardt (New Eastern Europe)

Formuła spotkania zakłada pokaz na żywo nagranego wywiadu z panelistami, a następnie sesję Q&A, w czasie której będzie możliwość zadawania pytań na żywo do panelistów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji otrzymają wcześniej przypomnienie o wydarzeniu oraz link do dyskusji online.

Zachęcamy również do przesyłania pytań do panelistów. Można je nadesłać również przed spotkaniem na adres: editors@neweasterneurope.eu

plakat seminarium o wolności wypowiedzi