maj 2023

20230522

Zaproszenie na konferencję "What future for European democracy? Differentiation, dominance, and possible EU trajectories"

Data: 22.05.2023 - 23.05.2023
Miejsce: WSMiP UJ, ul. Reymonta 4
Organizator: Instytut Studiów Europejskich
Kontakt: Prof. Magdalena Góra mm.gora@uj.edu.pl

Instytut Studiów Europejskich UJ oraz partnerzy w konsorcjum realizującym projekt EU3D Differentiation, Democracy and Dominance finansowanym przez Komisję Europejską w ramach programu Horizon 2020 mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji podsumowującej projekt pod tytułem "What future for European democracy? Differentiation, dominance, and possible EU trajectories" na naszym Wydziale 22-23 maja 2023 roku.

Podczas pierwszego dnia obrad przedstawione zostaną badania prowadzone w projekcie przez badaczy z wielu europejskich ośrodków, a drugi dzień jest otwarty dla publiczności i rozpocznie się wystąpieniem Klausa Welle, byłego Sekretarza Generalnego Parlamentu Europejskiego.

Konferencja transmitowana będzie na YouTube WSMiP UJ.

Program wydarzenia