Wystawa plakatów studentów kursu Academic English z pierwszego roku studiów europejskich

W tym roku po raz kolejny korytarz na piątym piętrze został udekorowany plakatami stworzonymi przez studentów pierwszego roku studiów europejskich w ramach kursu Academic English.

Tematy przewodnie plakatów, wybrane przez studentów, to: „Mental Health and Well-Being in Europe” oraz „Migration in Europe”. Podczas wernisażu studenci stanęli przy swoich plakatach i objaśnili ich przekaz, oczywiście wszystko w doskonałym, akademickim języku angielskim!

Zapraszamy do odwiedzenia Instytutu Studiów Europejskich na piątym piętrze i obejrzenia wystawy.