Relacja z prezentacji studenckiej pt. "Humiliated and Insulted: Migrant Dignity in Fawzia Zouari's I Die by This Country"

Relacja z prezentacji studenckiej pt. "<span lang='en'>Humiliated and Insulted: Migrant Dignity in Fawzia Zouari's I Die by This Country"</span>

​Studenci i pracownicy Instytutu Studiów Europejskich UJ spotkali się wczoraj (18 stycznia) w przytulnych wnętrzach Massolit Books and Cafe na publicznej prezentacji w ramach ścieżki badawczej studiów magisterskich Euroculture Erasmus Mundus.

Nasza studentka, Suvanshkriti Singh, przedstawiła pobudzającą do refleksji prezentację zatytułowaną: "Humiliated and Insulted: Migrant Dignity in Fawzia Zouari's I Die by This Country".

Dziękujemy Suvanshkriti oraz wszystkim uczestnikom za udział w prezentacji i ciekawej dyskusji!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!