Przedstawiciele ISE UJ na Barcelona Research Seminar i EPS: Vaclav Havel Management Board

Zespół Instytutu Studiów Europejskich Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: prof. Zdzisław Mach, dr Marcin Zubek, dr Natasza Styczyńska i mgr Ela Baran wziął udział w Barcelona Research Seminar oraz EPS: Vaclav Havel Management Board (17-19.01.2024).

Seminarium, podczas którego studenci są zachęcani do prezentowania swoich pomysłów na prace magisterskie i otrzymują informacje zwrotne od innych partnerów konsorcjum EPS, organizowane jest corocznie na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie. Dr Natasza Styczyńska poprowadziła też warsztat metodologiczny z zakresu jakościowej analizy treści.

Seminarium na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie

Zespół ISE UJ na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie