Lessons from Poland’s democratic resurgence - rozmowa z prof. Magdaleną Górą w radiu WBUR, 7 marca 2024

<span lang='en'>Lessons from Poland’s democratic resurgence</span> - rozmowa z prof. Magdaleną Górą w radiu WBUR, 7 marca 2024

Zapraszamy do wysłuchania / przeczytania transkrypcji audycji pt. "Lessons from Poland’s democratic resurgence", która ukazała się wczoraj w programie On point na antenie bostońskiego radia WBUR.

Prof. Magdalena Góra z naszego Instytutu w rozmowie z Meghną Chakrabarti opowiada o demokratycznych przemianach w Polsce.

Radio WBUR, należące do Uniwersytetu Bostońskiego, jest jedną z najpopularniejszych stacji NPR w Stanach Zjednoczonych.

Przeczytaj transkrypcję audycji: WBUR On Point: Lessons from Poland’s democratic resurgence