Posłuchajcie podcastów stworzonych przez studentów ISE UJ na temat przeszłości i przyszłości Unii Europejskiej!

Studenci pierwszego roku licencjackich Studiów Europejskich przygotowali serię podcastów w j. angielskim na temat przeszłości i przyszłości Unii Europejskiej oraz naszego Instytutu z okazji 30-lecia naszego Instytutu i 20-lecia Polski w Unii Europejskiej.

Bazą tych podcastów były rozmowy przeprowadzone z młodymi ludźmi na uniwersytecie i na ulicy, a także ze starszymi, doświadczonymi obywatelami oraz z pracownikami naszego Wydziału, którzy pamiętają czasy przed wejściem Polski do Wspólnoty Europejskiej.

Chcemy podziękować jednocześnie panu John'owi Beauchamp, absolwentowi naszego Instytutu i programu MA in Euroculture, który poprowadził fantastyczne warsztaty dla studentów z tworzenia podcastów.

Zapraszamy do słuchania!